3 000 000 000 wyświetleń na Youtubie – Step Records przekracza magiczną barierę!

 

Łączna ilość wyświetleń filmów na kanale Youtube opolskiej wytwórni Step Records właśnie przekroczyła niebotyczną liczbę 3 miliardów!

Tak o tym niewątpliwym sukcesie wypowiadają się właściciele wytwórni – bracia Krok:
Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia – podkreślają włodarze Step Records. Nasza kilkunastoletnia działalność zawsze bazowała na pasji, otwartości i konsekwencji, a te 3 miliardy wyświetleń na kanale Youtube utwierdzają nas w przekonaniu, że rezygnacja z szufladkowania muzyki rapowej i „zamykania głowy” była jak najbardziej słuszna.
Dziękujemy wszystkim pracownikom, współpracownikom i dobrym duchom Step Records, którzy pracowali na ten sukces. Dziękujemy artystom za zaufanie i wszystkie „cegiełki”, które budowały nasz kanał. Dziękujemy śp. Tomaszowi Chadzie, którego teledyski jako jedne z pierwszych „zdobywały” potężne wyświetlenia na YT i pomagały nam się rozwijać. Przede wszystkim zaś, dziękujemy słuchaczom – bez Was nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym właśnie się znajdujemy – dodają na koniec.
Na zdjęciu właściciele wytwórni bracia Paweł i Jakub Krok w czasach prowadzenia sklepu muzycznego (okolice 2004 roku, kilka lat przed oficjalnym startem działalności Step Records).
źródło: Step Records

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *