Atanas Valkov: Live from the heart Koncert na żywo z muzyką płynącą prosto z serca

 

Już w najbliższą sobotę, 28 marca, odbędzie się kolejna edycja koncertu Atanasa Valkova „Live from the heart” nadawanego na żywo, prosto z lasu. Kompozytor i producent muzyczny w ramach tegorocznej odsłony Piano Day zagra muzykę filmową, dedykowaną osobom walczącym na pierwszym froncie pandemii, czyli pracownikom systemu opieki zdrowotnej.

W tym pełnym zawirowań czasie, siedząc w domu, poszukujemy wytchnienia i ukojenia skołatanych nerwów. Nie każdy może sobie jednak na to pozwolić. Są ludzie, których częściej niż innych dotyka ryzyko zmęczenia, wyczerpania czy nawet zarażenia. To osoby, które leczą, diagnozują, pielęgnują, czyli lekarze, pielęgniarki, ratownicy, laboranci oraz inni pracownicy systemu opieki zdrowotnej. To właśnie im dedykowany jest najbliższy występ kompozytora i producenta muzycznego – Atanasa Valkova.

Podczas tegorocznej odsłony Piano Day artysta wykona fortepianowy koncert z muzyką filmową. Darmowa transmisja dla wszystkich fanów muzyki odbędzie się 28 mara o godzinie 18.00. Wydarzenie można będzie można śledzić na żywo na:

facebook.com/atanasvalkovmusic oraz na YouTubie.

Link do wydarzenia na FB

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *