Bedoes & Lanek ft. Pressa „Michelangelo”. Premiera teledysku.

 

„Michelangelo” to zapowiadający kolejne ruchy singiel-niespodzianka od Bedoesa. Teledysk do wyprodukowanego przez Lanka utworu z gościnnym udziałem kanadyjskiego rapera Pressa, właśnie pojawił się na kanale SBM Label.

Krótka jest droga od wymiany uprzejmości na instagramie do porozumienia raperów z dwóch końców świata. Pierwszy oficjalny singiel Bedoesa od premiery albumu „Kwiat Polskiej Młodzieży” to wynik nietypowej współpracy na dużą skalę. Zamiast standardowej wymiany zwrotek i współpracy po łączach, okazało się, że można zrobić to znacznie lepiej.

„Michelangelo” to wynik kilkudniowej wizyty Pressa w Polsce. Raper znany ze współpracy z takimi tuzami mainstreamowego rapu jak Tory Lanez, Giggs czy Lil Uzi Vert oraz z supportowania trasy Drake’a, przyjechał do Polski na kilka dni, w których liczna ekipa zgromadzona w domku pod Warszawą, pod okiem Lanka pracowała nad wspólnym kawałkiem. Teledysk właśnie trafił na YouTube, a utworu można słuchać również w największych serwisach streamingowych. Już niebawem vlog z wizyty Kanadyjczyka w Polsce i trochę backstage’u tej współpracy.

źródło: SB Maffija 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *