Białas przekazał platynę za WOŚP 2019

Białas postanowił przekazać owoc jego największego sukcesu na tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Platynowa płyta za H8M4 trafi do tego, kto da najwięcej.

W serwisie Allegro można licytować platynową płytę za album „H8M4” i tym sposobem wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Platyna z własnym nadrukiem na płycie (można tam umieścić swoje imię i nazwisko lub ksywkę) trafi do najhojniejszego z fanów.


Album „H8M4” ukazał się 26 sierpnia 2018 roku natychmiast okazując się sprzedażowym hitem i lansując ogólnopolskie hity takie jak „Blakablakablaka”, „Mali ludzie, wielkie nieba” z Zui czy „Patrzcie idzie frajer” z Bedoesem. 12 kawałków, które były wynikiem selekcji z olbrzymiej puli zarejestrowanych utworów okazało się dwunastoma strzałami w środek tarczy i sprawiły, że Białas na stałe zameldował się w ścisłym topie polskiej raperów.

Wraz z ogłoszeniem licytacji Białas poinformował o tym, że na jakiś czas wycofuje się z aktywności w social mediach pisząc: Ja tymczasem żegnam się z social mediami, wrócę wraz z singlem z nowej płyty! Trap!

Aukcja: https://aukcje.wosp.org.pl/bialas-h8m4-platynowa-plyta-aukcja-wosp-2019-i8795470

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *