Bitamina „Pytanie do niej” – klip promujący album „Kawalerka”

Tytułowa „Kawalerka” to mieszkanie Mateusza, w którym spędza swoją młodość. Zaglądając w jej intymne zakamarki, doświadczamy pierwszych miłości i potknięć. Jest szczerze do bólu, wrażliwość wchodzi głęboko przez skórę. Pamiętasz te chwile. Znasz te uczucia. Przeżywasz to jeszcze raz.


Dźwięki, sample i bity prowadzą nas przez wnętrza, jest eksperymentalnie, słychać jazz i hip-hop. Jest też delikatnie i blisko. Bujasz się do tych melodii, chcesz już znać te słowa, które sprawiają że masz ściśnięte gardło. To utwory których będziecie słuchać ciągle i ciągle.

Teledysk do utworu „Pytanie do niej” powstał z wybranych fragmentów zdjęć do filmu „Stacja” Arkadiusza Bartosiaka i Kacpra Wójcickiego. Ta i inne kompozycje „Bitaminy” tworzą ścieżkę dźwiękową filmu. „Stacja” to praca dyplomowa operatora Kacpra Wójcickiego w Warszawskiej Szkole Filmowej. Film będzie można oglądać, jak tylko uda się dokończyć etap postprodukcji. W tym celu ekipa założyła profil na portalu „Polak Potrafi”. Potrzeba już bardzo niewiele, aby film ujrzał światło dzienne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *