Bryndal/Eklektik ft. Pezet – Mniej – nowy singiel i premiera albumu

Na ostatniej prostej przed premierą debiutanckiego materiału “Ile Trzeba Było Tęsknić” Bryndal i Eklektik prezentują singiel z gościnnym udziałem Pezeta. “Mniej” jest dostępne na YouTube i w serwisach streamingowych.

“Mniej” to jeden z kluczowych kawałków na #Iletrzebabyłotęsknić MIXTAPE Bryndala i Eklektika. Przypomina odwieczną i całkiem przydatną w życiu prawdę, że “wszystko, czego mi potrzeba to mniej”, podając to jednocześnie w lekkiej formie niemalże wyjamowanego kawałka. Jest to również następne po “Outro” z “Muzyki Współczesnej” spotkanie Bryndala i Pezeta na bicie, tym razem w soulfulowym klimacie nawiązującym do nagrań od ekip takich jak The Pharcyde, The Roots czy A Tribe Called Quest. Numer wyprodukowany przez duet w trakcie sesji beatmakerskiej na działce nad jeziorem cutami okrasił sam Eklektik.

Album “Ile Trzeba Było Tęsknić Mixtape Vol. 1” od północy dostępny będzie we wszystkich serwisach streamingowych. W wersji fizycznej krążek dostępny jest na oficjalnym sklepie JuNouMi Records, dla którego jest to pierwszy cedek w historii.

Preorder: https://shop.uknowme-records.com/produkt/bryndal-eklektik-cd/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *