“No Limit” z Grizzlee i Haemem wraca na kanał Wigora. Reprezentant Mor W.A. coraz bliżej premiery płyty!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów czekających na płytę “1978”. Na kanał Wigora powrócił opublikowany przed rokiem singiel “No Limit” z gościnnym udziałem Grizzlee i DJ-a Haema. Utwór wyprodukowany przez duet soSpecial wyróżnia się intrygującym klipem, za który odpowiedzialny jest Sensi&.

Puste ulice, maski na twarzach i wszechobecny niepokój. Można napisać, że artysta przewidział niejako rozwój tegorocznych wypadków z koronawirusem, a klip do numeru “No Limit” nie traci na aktualności:

Preorder albumu “1978” wystartował na początku kwietnia:

https://preorder.pl/wigormorwa

Nowa solówka Wigora to aż 27 premierowych utworów na 2 nośnikach CD (wersja deluxe). Poza kolegami z macierzystej formacji Mor W.A. usłyszymy na nim takich artystów, jak: O.S.T.R., Peja, Ero JWP, Grizzlee, Miodu, KaeN, Lukasyno czy Rest i Kafar z Dixon37.

W preorderowej wersji albumu znajdzie się specjalny bilet meet&greet z autografem, który będzie upoważniał nie tylko do darmowego wejścia na wybrany koncert trasy promującej album, ale również do osobistego spotkania z artystą przed występem. Alternatywna rozszerzona wersja preorderu wzbogacona została o klasyczną czarną bandanę (do wyboru z logiem Wigora lub całego składu Mor W.A.).

Dwupłytowy album jest ściśle limitowany i nie będzie wznawiany. Po wyprzedaniu nakładu do sprzedaży trafi wersja standard 1CD. Nowy materiał Wigora ukaże się nakładem labelu Dope Ride. Premiera planowana jest na przełom maja i czerwca. Projektem okładki i oprawy graficznej “1978” zajął się znany i ceniony grafik Grzegorz “Forin” Piwnicki (http://www.forinstudio.com/), zaś zdjęcia okładkowe zrobił Kamil Nastyk (https://www.instagram.com/kamilnastyk).

Wigor Mor W.A. na FB – https://www.facebook.com/wigormorwa78/

Wigor Mor W.A. na IG – https://www.instagram.com/wigor_morwa/

Wigor Mor W.A. na YT – https://www.youtube.com/user/MorwaDrzewo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *