WCK “Intro” – teledysk zamykający fabułę i promomix płyty

“Hip-hop mi ustala grafik/ To najlepsze gówno w naszej dyskografii”. Pierwszy utwór z albumu “Skład Kru” jest zarazem zamknięciem 4-częściowej fabuły.

11 grudnia 2020 to oficjalna data premiery albumu “Skład Kru” ekipy WCK. Już dziś możemy sprawdzić czwarty i ostatni z serii teledysków promujących krążek. Otwierające materiał “Intro” to pełnokrwisty banger Szweda SWD na którym każdy z członków ekipy krótko i zwięźle przypomina na czym polega bycie raperem. Częste zmiany na mikrofonie niosą olbrzymi ładunek emocjonalny i przypominają najlepsze momenty warszawskiego rapu. Całość cutami okrasili LazyOne oraz FALCON1. Dobre skojarzenia zbuduje też fakt, że w teleydsku gościnnie możemy zobaczyć najważniejsze ekipy w historii polskiego hip-hopu – m.in. Molestę, JWP, Hemp Gru czy Płomień 81.

W oczekiwaniu na premierę całego materiału możemy zapoznać się również z oficjalnym promomixem, który w swoim niepowtarzalnym stylu prezentuje LazyOne.

Album “Skład Kru” będzie dostępny w serwisach streamingowych od północy. Album można zamawiać na oficjalnej stronie WCK: https://wck47.com/sklep/wck-sklad-kru-still-kruzyn-pre-order/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *