Grubson, Żabson, Zipera dołączają do składu Hip Hop Kemp 2018!

 

Hip Hop Kemp rozkręca się na dobre. Kilka dni po ogłoszeniu aż 10 nowych wykonawców (m.in. Young M.A i Bahamadia), organizatorzy postanowili podzielić się kolejną pulą tegorocznych artystów. Wśród nowej dwunastki znalazło się miejsce dla pierwszych polskich gwiazd: Grubsona, Żabsona i powracającego do gry, kultowego składu Zipera.

To, że Kemp bez Kontrafaktu jest jak langosz bez czosnku wiemy od wielu lat, ale tym razem cała reprezentacja gospodarzy szykuje się naprawdę pysznie! Do Rytmusa i jego ziomków dołącza filar słowackiej sceny, znany z H16 Majk Spirit, powracający po latach do regularnego grania, legendarni Chaozz i Trosky oraz dobrze znany całej freestyle’owej publice Strapo w towarzystwie niezawodnego DJ Spinhandz!

Zachodnia scena również nie pozostaje w tyle i dorzuca do kempowego programu swoich najlepszych reprezentantów! Za niemiecką rap jakość odpowiadał będzie Trettmann, na spółkę z dobrze znanym kempowej publiczności duetem T9 i Camufingo. Wprost z Wiednia do Hradec przyjedzie natomiast austriacki wyjadacz – T-Ser.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *