HIP HOP KEMP 2018 – 17. EDYCJĘ FESTIWALU Z ATMOSFERĄ!

 

A gdyby tak rzucić wszystko i pojechać na Kemp? Spieszymy z informacjami dobrymi jak hradcowy langosz i pewnymi jak aftery w hangarach – przygotowania do Hip Hop Kemp 2018 trwają pełną parą!

Między 23 a 25 sierpnia tysiące pozytywnych osób ponownie spotka się na terenie byłego lotniska wojskowego w Hradec Králové, niecałe 50 km od polsko-czeskiej granicy. Jedni przyjadą tutaj dla koncertów głównych headlinerów, inni by w ciągu trzech dni zaliczyć kilka występów prawdziwej czołówki polskiej rap sceny, a jeszcze inni by po prostu zbić pionę ze swoimi ziomkami, których nie widzieli od ostatniego Festiwalu z Atmosferą.

Podczas międzynarodowego święta kultury czterech elementów każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród artystów, którzy co roku goszczą na hradeckiej scenie, nie brakuje klasyków zza oceanu, ale również świeżaków z nowymi pokładami energii. Line-up urozmaica także czołówka sceny europejskiej oraz niezliczone rzesze tancerzy breakdance, grafficiarzy, DJ’ów i freestyle’owców.

Do składu HHK 2018 dołączyli już: JOYNER LUCAS, DEVIN THE DUDE, BILL $ABER, $UICIDEBOY$, EVIDENCE, CHIEF KEEF, HILLTOP HOODS oraz ILLA J.

Bilety dostępne są w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku na www.hhk.pl/bilety

Najszybsze info o nowych odsłonach, wspomnienia i festiwalowe smaczki oraz porządną dawkę rapu i ciekawostek o kulturze hip-hopowej znajdziesz na facebookowej grupie HHKempowicze – Koncerty / Zajawki / Klimaty [www.fb.com/groups/hhkempowicze]

źródło: Agencja Joytown

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *