Już w najbliższą niedzielę – PRO8L3M, Sokół, Żabson, Kartky i Young Igi na jednej scenie!

 

Już za parę dni w Nysie odbędzie się największy festiwal hip-hopowy na terenie województwa opolskiego. Na dzień 10 listopada została zaplanowana druga edycja „Nysa Południe Hip-Hop Festiwal”, podczas której pojawią się m.in. PRO8L3M, Sokół, Żabson, Kartky i Young Igi.

Organizatorzy nie kryją zadowolenia z zaproszenia szczególnie zespołu PRO8L3M oraz Sokoła, ponieważ są to wykonawcy, których solowe koncerty w dużych miastach wyprzedają się w ciągu paru godzin od rozpoczęcia sprzedaży.

 Warto zauważyć, że repertuar artystów zaproszonych na 10 listopada do hali widowiskowo-sportowej w Nysie powinien zadowolić zarówno starszych, jak i młodszych słuchaczy.

O dobrą zabawę młodszej publiczności zadbają m.in. Young Igi czy Żabson. Starsi fani z pewnością czekają na występ Sokoła, członka legendarnego zespołu WWO oraz ZIP Skład, który ostatnio wydał solowy album zatytułowany „Wojtek Sokół”.

 Pierwsza edycja „Nysa Południe Hip-Hop Festiwal” odbyła się 30 listopada 2018 roku. Wśród zaproszonych raperów pojawili się m.in. Quebonafide, KęKę oraz Paluch. Publiczność dopisała w  Hali Nysa bawiło się wtedy około 1700 osób.

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/880583228975826/Bilety na tegoroczną edycję nyskiego festiwalu są dostępne za pośrednictwem strony internetowej https://events.goingapp.pl/kup-bilety/2140491Stacjonarnie bilety można zakupić w Nysie (Hala Nysa – kasa biletowa oraz w Lans Shop ul.Grzybowa 1) , a także w Opolu (Preorder.pl ul. Dworska 2/3 i wkrótce w Siłowni Maximus i skateshopie Bronx).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *