K2 szuka bitów oraz prezentuje ostatnią wideoodsłonę z „Autonomii”.

 

Pod koniec stycznia w social mediach K2 pojawił się wpis rapera, w którym informuje, że rozpoczął poszukiwania bitów do nowego projektu.

Zainteresowani współpracą mogą wysyłać produkcje na adres: walkatrwanadal@gmail.com.

Jednocześnie na kanał MaxFloRecTV trafiła ostatnia wideoodsłona „Autonomii” K2. Utwór „Rispekt” uzupełnił playlistę albumu na YouTubie. Dwupłytowe wydawnictwo, które ukazało się w połowie grudnia, dostępne jest w sprzedaży wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl

„Autonomia” to drugi po platynowej „Anatomii”, solowy album K2. Znalazło się na nim 19 premierowych utworów podzielonych na 2 CD. Wśród singli promujących wydawnictwo, którym towarzyszą teledyski znalazły się takie numery, jak: mocno osobiste „R.I.P. W.O.”, „Twój fire”, sentymentalne „Replay”, „Disco Club” na trapowym bicie, a także prezentujące techniczne popisy artysty „THX” czy „II moment”. „Rispekt” jest ostatnim numerem z płyty, do którego powstał klip.

Za realizację zdjęć do teledysku odpowiada Radek Bereś z Ace of Art, montażem zajął się zaś Kleszcz. Twórcą bitu do numeru „Rispekt” jest natomiast Bardziej Matt.

źródło: MaxFlo Records 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *