Kolejna zapowiedź płyty EMILA BLEFA

 

11 lat kazał czekać na nowy album. „Przesunięcia” Emil Blefa ujrzą światło dzienne pod koniec marca. Tymczasem wytwórnia Alkopoligamia.com klip do drugiego singla!

„KO”, choć przesiąknięty tak charakterystycznie „trzeźwymi” refleksjami autora, to paradoksalnie najbardziej imprezowy numer na płycie. KO nie jest numerem o melanżu, ale świetnie się na nim sprawdzi dopowiada Emil. Podobnie jak w przypadku pozostałych utworów na płycie, za produkcje odpowiada Andrzej „Fonai” Pieszak. Wizualną oprawą zajął się duet reżysersko-operatorski w składzie Katarzyna Miszczak i Błażej Szychowski.

Tytułowe przesunięcia to metafora wypadnięcia z prostego toru dającego komfort, na rzecz sytuacji nieprzewidzianych i nieplanowanych, a mających daleko posunięte konsekwencje. Z perspektywy dojrzałego mężczyzny, ojca czwórki dzieci, Emil opowiada o poszukiwaniu niezbędnego w życiu balansu, walce z depresją, rodzicielstwie, którego rolą jest przeprowadzenie dzieci przez pierwszy etap życia. Do tego intymnego świata rapera wciągają nowoczesne, bujające podkłady – mieszanka trapu, house’u, groove’wego hip-hopu, synth popu i elektroniki.

Na stronie www.sklep.alkopoligamia.com możecie zamówić limitowany do 500 sztuk, numerowany oraz podpisany przez artystę preorder „Przesunięć”, a także reedycje kultowej w wielu kręgach płyty „Mam taką twarz, że ludzie mi ufaja…Billing”, którą Emil Blef debiutował jako solowy artysta.

źródło: Alkopoligamia.com 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *