Kolejni artyści Polish Hip-Hop Festival Płock 2018

Ogłaszamy kolejnych artystów, którzy zagrają na Polish Hip-Hop Festival, który odbędzie się od 2 do 4 sierpnia w Płocku.


O.S.T.R. to jeden z najbardziej utalentowanych artystów w Polsce, który od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w obranym kierunku. Na polskiej scenie osiągnął wszystko. Kilka złotych i platynowych płyt to tylko część jego bogatego dorobku. Od kilkunastu lat jest też w nieprzerwanej trasie koncertowej, więc tegoroczna edycja Polish Hip-Hop Festival nie mogłaby się odbyć bez jego udziału! Raper będzie promował swój najnowszy materiał – „W Drodze Po Szczęście”.


Włoska scena jest nieznana w naszym kraju, ale mamy nadzieję, że wkrótce się to zmieni za sprawą Young Slasha! Polski słuchacz może go kojarzyć ze współpracy z Żabsonem, jednak ten młody, liguryjski raper mauretańskiego pochodzenia coraz śmielej poczyna sobie we Włoszech. Zasłynął mixtapem „Fuck it mixtape”, a w zeszłym roku wydał doskonale przyjęty „Black Fury”, który został wydany przez Dogozilla Empire. Raper charakteryzuje się bardzo melodyjnym flow, doskonałym uchem do beatów i umiejętnym wykorzystaniu auto-tune’a. Język włoski w Płocku? Tego jeszcze nie grali!


GEDZ to jeden z najlepszych przedstawicieli nowej szkoły w Polsce! Raper i producent dużą popularność zdobył po akcji portalu Popkiller – „Młode wilki”. Od tamtej pory wydał kilka płyt, które spotkały się z doskonałym odbiorem wśród słuchaczy i recenzentów. Lekkość poruszania się po bitach, wyczucie smaku oraz rozpiętość tematów – cały GEDZ, którego muzyka nacechowana jest eksperymentami i poszukiwaniem nowych rozwiązań.


Chwila odpoczynku? Skąd! Kuba Knap to jeden z najbardziej wyrazistych raperów nowego pokolenia. Jego regularnie wydawane albumy spotykają się ze świetnym przyjęciem, a w wersji koncertowej dają zupełnie nową jakość. Słuchacz odnosi wrażenie, że uczestniczy w starannie wyreżyserowanym show, jednak poziom spontaniczności Knapa sprawia, że nie ma miejsca na dwa takie same koncerty. Czego można się spodziewać? Knap już serwował kawałki na życzenie, freestyle pod sceną, czy bisy. Jedno jest pewne: jego występy to kręcenie biby w najlepszym wydaniu!

W 2017 roku Kuba Knap wydał dwa albumy, natomiast w marcu 2018 roku wraz z Kaietanovichem, Madą, Grubym Jóźkiem, Emilem G, Ryfą Ri i DJ-ami: LazyOnei Black Belt Gregiem, połączyli siły i wydali album jako WCK. „WCK to są bracia moi”, więc tej ekipy nie może zabraknąć na płockiej plaży! Jest to jeden z tych składów, który w stu procentach hołduje starej szkole i nie ogląda się na panujące trendy. Zajawka, rap prosto z serca, świetne beaty i łamanie karku od bujania głową.

Bilety można nabyć w tym miejscu: https://www.biletomat.pl/festiwale/polish-hip-hop-festival-plock-2018-6365/. Warto się pospieszyć, ponieważ będą dostępne do 20 maja lub do wyczerpania puli. Po zakończeniu sprzedaży uruchomimy nową partię.

Kolejna odsłona line-upu już wkrótce. Elooo.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej oraz oficjalnych kanałach social media.

WWW: http://plhhfestival.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/PolishHipHopFestival
Instagram: https://www.instagram.com/polishhiphopfestival/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *