Koncert Kubiego Producenta

 

Już 29 czerwca na scenie warszawskiego klubu Iskra pojawią się największe gwiazdy polskiego rapu. O kim mowa? O gościach albumu Kubiego Producenta “+18”, którzy wystąpią podczas premierowego koncertu płyty. Choć nie znamy jeszcze pełnej listy gości, to szybki rzut oka na tracklistę pozwala przypuszczać, że będzie to wyjątkowe wydarzenie.

Swoją obecność jak dotąd potwierdzili m.in. White 2115, Sapi Tha King, Białas i Coals. Kolejnych artystów organizatorzy zamierzają ogłaszać stopniowo.

Kubi Producent znany jest słuchaczom głównie za sprawą współpracy z Bedoesem. Ich albumy “Aby Śmierć Miała Znaczenie” i “Kwiat Polskiej Młodzieży” pokryły się złotem i platyną i szybko stały się bestsellerami. W międzyczasie młody beatmaker pracował nad płytą producencką. Choć proces trwał ponad dwa lata, efekt końcowy zdecydowanie był tego wart!

Pochodzący z Wadowic producent zyskał szacunek i zaufanie środowiska, co sprawiło, że na “18+” udało mu się zgromadzić pokaźne grono trzydziestu czterech gości, wśród których znalazły się najgorętsze ksywki polskiej sceny rapowej. Gospodarza swoimi zwrotkami wsparli m.in. Szpaku, Borixon, Otsochodzi czy Żabson. Pojawiła się również silna reprezentacja SBM Label w postaci założycieli wytwórni – Solara i Białasa – oraz ich podopiecznych: Jana – rapowanie, White’a 2115 i Beteo. Płyta trafi na sklepowe półki i platformy streamingowe 14 czerwca 2019 roku.

Całość płyty jest bardzo intensywna, ale i wyważona.  Dominują wyraziste trapowe perkusje, cloudowe wokale oraz ambientowe akcenty. Utwory są doskonale zaaranżowane, a produkcje zaskakujące i dopracowane. Partie wokalne zróżnicowane ze względu na liczbę gości, którzy prezentują się znakomicie na podkładach Kubiego Producenta.

Koncert odbędzie się 29.06 w Warszawie w klubie Iskra przy ul. Wawelskiej 5

źródło:  Sold Out Agencja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *