LORDOFON „PLASTELINA EP”: KOLEKCJONERSKIE, RĘCZNIE NUMEROWANE WYDANIE CD W NAKŁADZIE 500 EGZEMPLARZY!

 

Wytwórnia Asfalt Records wychodząc naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy uruchomiła przedsprzedaż fizycznej wersji minialbumu “Plastelina EP” duetu Lordofon, którego premiera cyfrowa miała miejsce w zeszłym roku. Epka została wytłoczona w ściśle limitowanym, ręcznie numerowanym nakładzie 500 egzemplarzy, co stanowi nie lada gratkę dla kolekcjonerów.

Lordofon “Plastelina EP” wydanie fizyczne:

 

„Plastelina EP” to składający się z sześciu utworów pokaz możliwości duetu. Każdy z utworów na epce jest nieco inny: „Unabomber” i „Skały” to napędzana zniekształconym wokalem agresywna trapowa jazda, ale „2012” jest już lirycznym i pełnym melancholii wyznaniem miłości. Z kolei „16mm” łączy imprezowy bit z gorzką refleksją na temat współczesnych związków i tego, jak bardzo potrafimy być przewidywalni. Ogółem minialbum „Plastelina EP” wypełnia na wskroś współczesna muzyka miejska stworzona przez artystów, którzy nie starają się na siłę ukrywać swojej wrażliwości.

 

Każdemu utworowi z epki towarzyszy oddzielna animacja. Autorką każdej z nich jest Martyna Koleniec, jedna z najzdolniejszych polskich animatorek młodego pokolenia, na co dzień mieszkająca w Pradze. Wszystkie animacje wprost korespondują z tytułem minialbumu – artystka wykorzystała technikę plastelinowej animacji poklatkowej. Martyna jest także autorką okładki płyty.

 

Lordofon – warszawska formacja założona dwa lata temu przez Macieja Poredę (MC) i Michała Jurka (producent). Prezentuje oryginalną mieszankę rapu, muzyki miejskiej i gitarowej alternatywy. Inspiracje duetu rozciągają się od Nirvany poprzez Kendricka Lamara i artystów związanych z kolektywem Odd Future aż po współczesny trap. Jak twierdzą sami twórcy, na „Plastelinie” chcieli zaprezentować przelot przez wszystkie swoje muzyczne zainteresowania, pozostając przy tym całkowicie spójnym zespołem.
TRACKLISTA:
1. Unabomber*
2. Harakiri
3. 2012
4. 16mm
5. Poliester
6. Skały

 

źródło: Asfalt Records

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *