Nowy teledysk Arczisty już w sieci

 

Na MaxFloRecTV pojawił się właśnie singiel „Cholera jak się wkopałem” Arczisty. Premiera jest bezpośrednim zwiastunem jego debiutanckiego albumu. Wydawnictwo „Nic dla każdego” trafi do sprzedaży 6.12. Do tego czasu tylko na www.MaxFloSklep.pl trwa pre-order płyty.

Pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Arczista-Nic-dla-kazdego-PREORDER/915 do najbliższej środy, 5.12, włącznie krążek „Nic dla każdego” dostępny jest w przedsprzedaży. Zamawiając wydawnictwo jeszcze przed jego premierą, przy zakupie można liczyć na rabat oraz dodatkowe niespodzianki.

„Cholera jak się wkopałem” otwiera tracklistę debiutanckiej płyty Arczisty. Stworzeniem numeru tak, jak i poprzednich, w całości zajął się raper. Do singla powstał wideoklip, za realizację którego odpowiada grupa Tworzywo. Pełną wersję premierowego singla Arczisty, wydłużoną o dodatkową zwrotkę można już znaleźć we wszystkich największych serwisach streamingowych (http://soundline.biz/ArczistaCholeraJakSieWkopalemAlbumVersion/).

Patronat medialny nad krążkiem „Nic dla każdego” sprawują: portal Freestyle.pl, DlaStudenta, Dyktafonografika.com, Beatbattle.pl oraz audycja Rap Gra w Radiu Aktywnym. Premiera płyty zaplanowana jest na 6.12.

źródło: Maxflo Records

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *