PHHF 2018 – Znamy pierwszych artystów!

Pogoda za oknem nie rozpieszcza, więc Polish Hip-HopFestival przychodzi z gorącymi wiadomościami, które z pewnością pozwoląprzetrwać nawet największe mrozy. Znamy już termin festiwalu, rozpoczynamysprzedaż biletów oraz ogłaszamy pierwsze nazwiska!

Szósta edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia. Miejsce pozostajebez zmian – ponownie widzimy się na pięknej płockiej plaży, gdzie będą czekałyna Was trzy sceny, mnóstwo foodtrucków, strefa merchandise i wiele dodatkowychatrakcji, o których dowiecie się już wkrótce.

Dzisiaj rusza także długo oczekiwana przedsprzedaż biletów.Pierwsza pula dostępna jest w cenie 90zł. Karnety na cały festiwal możecie nabyć pod tym adresem: https://www.biletomat.pl/festiwale/polish-hip-hop-festival-plock-2018-6365/

Warto się pośpieszyć, ponieważ pierwsza pula karnetów będziedostępna do dnia 20 kwietnia lub do wyczerpania puli karnetów.

Najważniejsi są jednak pierwsi artyści, których z dumąchcemy Wam przedstawić! Po dwóch latach wracają zagraniczne gwiazdy. W tym rokupostawiliśmy na duet AllttA!Amerykański raper Mr. J. Medeiros i 20syl, francuski producent związany zlegendarnym składem Hocus Pocus, z pewnością rozgrzeją publiczność na płockiejplaży swoim energetycznym występem! Panowie zagrają numery ze świetnieprzyjętego albumu z 2017 roku – „The Upper Hand” – a takżezaprezentują swoje nowe produkcje. My nie możemy się już doczekać!

Polish Hip-Hop Festival zawsze słynął z występów największychpolskich gwiazd. Nie inaczej jest w tym roku! Paluch po raz kolejny odwiedzi nadwiślańską plażę, tym razem wtowarzystwie innego reprezentanta BOR Records. Szpaku z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem poznańskiegorapera, z którym nagrał m.in. bardzo dobrze przyjęty utwór „KontrolaJakości”, który znalazł się na pokrytej platyną „Złotej Owcy”.Uliczny rap najwyższej jakości a do tego spotkanie mistrza i ucznia na jednejscenie! Takie rzeczy tylko na PLHHF!

Mało? KęKę kilkukrotniewystępował na legendarnej płockiej scenie i jego występy zawsze były jednymi znajlepszych. Podobnie jak w przypadku Palucha, reprezentant Radomia wystąpi wduecie. Reprezentujący to samo miasto Haseswój wielki potencjał pokazał na nagranym wspólnie z KęKę, „BasementDisco”. Czego można się spodziewać po ich występie? Zapewniamy, że nietylko promocji nadchodzącego wielkimi krokami „To tu”.

Sarius jest jednąz najpewniejszych marek w polskim rapie. Zmiana stylistyki nie przeszkodziłaraperowi z Częstochowy w nagrywaniu świetnych płyt i w zeszłym roku dostaliśmykolejny dowód potwierdzający wysoką formę. Znakomity „Antihype”wydaje się być idealnym koncertowym materiałem, dlatego miło będzie nam gougościć na scenie.

To jeszcze nie wszystko! Nie zapomnieliśmy o fanach mocnychalternatywnych brzmień. Ńemy, raperi producent aktywny na scenie od 2006 roku, uczestnik „MłodychWilków” Popkillera. Swoim występem przeniesie uczestników festiwalu wzupełnie nowy wymiar. Jesteście ciekawi, jak na żywo zabrzmią numery z”Ń” i „Skitu”? Nic prostszego! Wpadajcie na Polish Hip-HopFestival!

Kolejna odsłona tegorocznego line-up już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *