Pierwszy klip zwiastujący nowy album Młodego z Heavy Mental.

Na MaxFloRecTV pojawiła się pierwsza wideozapowiedź nowej płyty Młodego. Raper kojarzony głównie z Heavy Mental i KRS-One’em prezentuje singiel pt. „Ludzie na miarę”. – Mój drugi solowy album będzie utrzymany w cięższym klimacie. Muzycznie „Stres” (pierwszy singiel z płyty – przyp. red.) i „Ludzie na miarę” to w sumie najlżejsze numery – zdradza artysta.

Kilka miesięcy temu na światowym rynku muzycznym pojawiła się kolejna płyta legendarnego rapera zza oceanu, KRS-One’a. Album „The World Is Mind” w większości wyprodukowany został przez Polaka, działającego pod pseudonimem Młody producenta i rapera z Bielska-Białej. Młody jest bowiem autorem 9 z 14 bitów. Dziś prezentuje nowy singiel zwiastujący jego drugi solowy krążek.

Za realizację powyższego wideo odpowiada grupa 3/4 UDGS Lab. Bit wyprodukował sam Młody. Scratche dorzucił DJ Kebs.

– Ze względu na to, że sam produkuję album, możecie spodziewać się czegoś w klimacie Heavy Mental. Będą więc raczej mocne i surowe bębny z ciężkim basem, owinięte winylami, choć będą też tylko grane bity – zapowiada artysta. – Staram się zrobić spójną płytę pod kątem spokojnego odsłuchu niż do grania na imprezach – dodaje.

Przypomnijmy, że Młody to producent składu MeriDialu, 1/3 grupy Heavy Mental, artysta solowy (album „4 takty”) i główny producent najnowszej płyty KRS-One’a. Współpracował m.in. z takimi graczami polskiej sceny hip-hopowej, jak: O.S.T.R., Pezet, Fokus, Miuosh, GrubSon, Mielzky, DonGuralesko, BU, Rahim, Ematei Duch czy The Returners. Aktualnie pracuje nad swoją drugą długogrającą płytą solową. Wyda ją pod szyldem MaxFloRec. Oprócz „Ludzi na miarę” na MaxFloRecTV ukazał się jeszcze jeden singiel, „Stres”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *