Pokahontaz: start pre-orderu 5. płyty. Premiera klipu z Guralem!

15.03 na MaxFloRecTV pojawił się 2. singiel zwiastujący nową płytę Pokahontaz. Utwór „Średniowiecze” nagrany został wspólnie z donGURALesko. Równolegle nawww.MaxFloSklep.pl ruszyła przedsprzedaż albumu „Renesans”. Wydawnictwo ukaże się w czerwcu.

Za muzyczną oprawę najnowszego krążka Rahima i Fokusa odpowiadać będzie znany wrocławski producent – Magiera. Współtworzył on również „REset”, czyli poprzednią płytę Pokahontaz. „Renesans” to 5. w dyskografii album grupy. Na MaxFloRecTV dostępny jest już nowy zwiastun wydawnictwa – singiel „Średniowiecze”. Nad jego brzmieniem czuwał niezawodny DJ Eprom.

Teledysk do „Średniowiecza” zrealizowała ekipa Grube Filmy. Gościnnie zarówno w premierowym utworze, jak i towarzyszącym mu wideoklipie pojawia się weteran poznańskiej sceny rapowej, donGURALesko. Mimo że w przeszłości muzyczne ścieżki Gurala i Fokusakilkukrotnie się już przecinały, to po raz pierwszy udało się nagrać numer pod szyldemPokahontaz. W nagraniu „Średniowiecza” wykorzystano fragmenty wypowiedzi generałaJózefa Piłsudskiego zarejestrowanej w 1924 r.

Singiel jako 2., po „Z innej bajki”, zapowiada kolejną płytę Pokahontaz. Wraz z premierą „Średniowiecza” pod adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Pokahontaz-Renesans- PREORDER/936?preview=true wystartował pre-order krążka „Renesans”. Wiadomo, że wśród gości na albumie znajdą się artyści reprezentujący różne pokolenia i muzyczne światy– od wyjadaczy sceny rapowej po przedstawicieli alternatywy czy muzyki klasycznej.

Dalsze szczegóły albumu odsłaniane będą sukcesywnie. Premiera wydawnictwazaplanowana jest na czerwiec br.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *