Pokahontaz „Z innej bajki”. Singiel już w sieci! Prod. Magiera

Dziś na kanale MaxFloRecTV oficjalnie zaprezentowany został nowy utwór Rahima i Fokusa. „Z innej bajki” to 1. oficjalna zapowiedź następcy „Resetu”

Po wydanym pod koniec 2017 r. albumie „REset” Rahim i Fokus postanowili nie robić sobie dłuższej przerwy od tworzenia. Właśnie ukazała się 1. propozycja zwiastująca 5. w karierze krążek grupy Pokahontaz. – Chcemy pójść za ciosem i nie czekać z wydaniem kolejnej płyty. Mamy dużo twórczej energii, którą zamierzamy przelać w nowe numery – zapowiada Rahim. Dzisiejszemu singlowi towarzyszy teledysk zrealizowany przez ekipę GrubeFilmy.

Zdjęcia do wideoklipu powstawały na terenie Zamku Moszna na Opolszczyźnie oraz wEnergylandii, czyli w największym parku rozrywki w Polsce. Za bit do utworu „Z innej bajki”, podobnie jak za cały poprzedni album Pokahontaz odpowiedzialny jest Magiera z White House. Nagrania zrealizowano w katowickim MaxFloStudiu, natomiast masteringiem zajął się DJ Eprom.

Nowość Pokahontaz możesz mieć już u siebie. Utwór w formie mp3 zamów pod adresem: https://bit.ly/2yllDC6. Od dzisiaj również we wszystkich największych serwisach streamingowych „Z innej bajki” jest do odsłuchania w wersji płytowej, wydłużonej o dodatkową zwrotkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *