Premiera „25% EP” Vixena. Pierwszy odcinek serialu z udziałem rapera już w sieci!

 

Na MaxFloRecTV trafiła pierwsza odsłona klipowego serialu z udziałem Vixena. Wideo powstało do utworu „Melodio” pochodzącego z pierwszej tegorocznej EP artysty. Krążek zatytułowany „25% EP” dostępny jest na www.MaxFloSklep.pl oraz serwisach z muzyką cyfrową.

Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami Vixena 19 lutego premierę miała jego pierwsza  z czterech EP-ek zapowiedzianych na 2019 r. Równocześnie w sieci pojawił się teledysk do utworu „Melodio”, promujący minialbum25% EP”.

Wideoklip jest również częścią większego projektu zrealizowanego wspólnie z ekipą 9LITER FILMY.

Premierowe wideo jest pierwszą odsłoną serii teledysków połączonych wspólną fabułą. Publikacji każdej następnej EP-ki towarzyszył będzie klip, będący kontynuacją historii z poprzedniego odcinka. Razem stworzą coś w rodzaju miniserialu. Kolejna jego część pojawi się na MaxFloRecTV jeszcze tej wiosny.

Za produkcję utworu „Melodio”, jak i pozostałych numerów z „25% EP” odpowiada JRS. Nagrań dokonano w studiu Domofonia, natomiast miksem i masteringiem całości zajął się Kwazar. Emocją przewodnią „25% EP” jest nostalgia. Zostało to również uchwycone na okładce EP-ki. Jej autorem jest Kamil Bartosz.

Wśród 3 pozycji na trackliście minialbumu znalazł się numer pt. „Kim”, w którym gościnną zwrotkę położył reprezentant podziemia, Skip. Vixen zapowiada, że w kolejnych odsłonach projektu pojawi się jeszcze więcej niespodzianek.

źródło: MaxFlo Records 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *