Premiera drugiego albumu Arczisty. Wideoklip do „Wierzę w swoje” już w sieci

 

We wtorek (26.03) na MaxFloRecTV trafiło 2. wideo promujące album „Coś dla nikogo” Arczisty. Od dziś (28.03) natomiast krążek dostępny jest w regularnej sprzedaży na www.MaxFloSklep.pl

Coś dla nikogo” to 2., po „Nic dla każdego”, krążek składający się na debiutancki projekt Arczisty. Pierwsza część ukazała się 6.12 ub.r. Obie płyty młodego reprezentanta MaxFloRec zostały stworzone w ten sposób, aby wzajemnie się dopełniać. Zostało to odzwierciedlone nie tylko w muzyce, ale również w warstwie wizualnej albumów. Wydania fizyczne obu wydawnictw zaprojektowano w tej sposób, by można było połączyć je w dwupłytowy digipack. Oba albumy zamawiać już można pod tym adresem:  https://maxflosklep.pl/pl/searchquery/arczista/1/phot/5?url=arczista.

 

Za produkcję singla „Wierzę w swoje”, jego miks i mastering tak, jak i pozostałych utworów na płycie odpowiada sam Arczista. Autorem wideo jest natomiast grupa filmowa Icon Art.

Wydawnictwo „Coś dla nikogo” dostępne jest już w regularnej sprzedaży na www.MaxFloSklep.pl. Płyta jest też do posłuchania w najpopularniejszych serwisach z muzyką cyfrową: http://soundline.biz/ArczistaCosdlanikogo/. W piątek (29.03) w sieci pojawi się kolejne wideo obrazujące utwór z płyty. Tym razem za jego realizację odpowiedzialny będzie Arczista.

źródło:     MaxFloRecords 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *