Preorder pełnowymiarowego debiutu Żabsona – sprawdź nowy singiel i okładkę płyty!

 

Album “To ziomal” jest oczekiwanym pełnowymiarowym debiutem młodego rapera, który od samego początku scenicznej działalności budzi olbrzymie zainteresowanie, ale też wiele kontrowersji. Płyta zawiera piętnaście premierowych utworów, za produkcję których odpowiada kilku czołowych producentów młodego pokolenia: 2latefor, Wrotas, Kubi Producent, KGR, Hubi, SecretRank, Zebra, On_J, Świerzba, a także Opiat.

Wraz ze startem preorderu na stronie http://zabsontoziomal.com/ artysta opublikował trzeci singiel z nadchodzącego LP. Po viralowych „Księżniczkach” i onirycznej „Incepcji” przyszedł czas na bangerowy „Ja zarabiam Ty się bawisz” (produkcja 2latefor):

Równocześnie z premierą singla Żabson ujawnił okładkę albumu „To ziomal”, zaprojektowaną przez Full Metal Jacket Studio. Cover oddaje nowoczesny i newschoolowy charakter płyty, która jest pierwszym tak poważnym i kompleksowym projektem w karierze artysty. Premiera albumu przewidziana jest na 23 lutego.

Do preorderu dołączony jest zestaw wlepek, a w cenie 100 zł możecie nabyć limitowany komplet CD z tiszertem “Incpecja”, który będzie dostępny tylko w przedsprzedaży płyty.

Wkrótce na kanałach Żabsona pojawi się pełna tracklista wraz z featuringami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *