Prezent urodzinowy dla DJ Premiera od L.U.C & Rebel Babel oraz DJ Eprom

 

Dziś  pięćdziesiąte  czwarte urodziny obchodzi  DJ Premier i  z tej okazji  L.U.C wraz z Rebel Babel  oraz Dj Epromem  przygotowali wyjątkowy muzyczny tribute.   Szacun Panowie!

Ludzkość jest jedną orkiestrą wrażliwą na te same dźwięki, emocje i choroby. W tym trudnym czasie izolacji gramy dla poczucia wspólnoty, miłości, nadziei i dialogu między kulturami oraz gatunkami. To także niespodziankowy prezent urodzinowy dla legendy światowego hip-hopu – Dj’a Premiera. Primo to znakomity producent, który wychował nas swoją muzyką, ale także niezwykły człowiek, który zawsze pamięta o innych wspominając rocznice albumów i urodziny innych artystów. Karma powraca i 100 muzyków z USA i Europy (L.A., New York, Austin, New Britain, New Orleans, Warszawa, Wrocław, Gdańsk i Sopot) gra w ramach Rebel Babel Ensemble fragmenty jego kultowych produkcji zaaranżowanych na jazzowy Big Band przez naszą orkiestrę. Skrecze zaserwował mistrz świata #IDA DJ Eprom.

Na www.rebelbabel.com znajdziecie nuty. Możecie nagrać w domach swoje wykony muzyki DJ’a Premiera i złożyć mu życzenia! Wszystkiego najlepszego DJ Premier! Dziękujemy za wszystkie wspaniałe dźwięki! Oby Twoje produkcje inspirowały kolejne pokolenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *