Prosto Mixtape Cztery

Prosto Mixtape to od niemal 10 lat mocna marka, za którą kryją się najciekawsze hiphopowe kompilacje w Polsce. I nie chodzi tu o składanki odgrzewanych bangerów, lecz o zestawy zupełnie nowych kawałków, pełne zaskakujących połączeń artystycznych i najlepszej rapowej energii.

Prosto Mixtape Cztery jest już czwartą propozycją z tej kozackiej serii. Cztery to nie tylko kolejny numer. To również liczba DJ-ów, którzy współpracują ze sobą przy tym projekcie. Wcześniejsze części opracowywali kolejno Deszczu Strugi, 600V i Kebs.

Teraz wzmocnione uderzenie (skreczy i cutów) zaserwują słuchaczom czterej inni przedstawiciele polskiego DJ-ingu. Każdy z nich reprezentuje inny styl, inny staż czy zajawki muzyczne, ale każdy jest mocnym reprezentantem tego elementu kultury hip hop.

Za bity na Prosto Mixtape Cztery odpowiadają związani z nią producenci: CzarnyHIFI, SoDrumatic, Małach, The Returners, Ńemy oraz polscy i zagraniczni goście: Brall Beats (Kanada), Drumkidz (Niemcy), En2ak, Manifest, Roca Beats (Holandia), DJ B, Sir Mich, Stona, TMKbeatz, Sampler Orchestra, a także jeden z topowych producentów na świecie Statik Selekta (USA).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *