Rozpiska godzinowa Polish Hip-Hop Festival Płock 2018

Znamy godzinową rozpiskę PHHF 2018!

CZWARTEK, 2 SIERPNIA, PLAC PIKNIKOWY „DĘBOWY” UL. PAROWA 10

16:00 – 17:00 – ZAPISY DO PREELIMINACJI VII PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ

17:00 – 21:00 – PREELIMINACJE DO VII PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ

21:00 – 21:25 – BASTABOIZ

21:30 – 22:00 – ZEAMSONE

22:05 – 22:45 – VIXEN

22:50 – 23:30 – DONGURALESKO

23:35 – 00:15 – POKAHONTAZ

00:20 – 01:00 – WŁODI

PIĄTEK, 3 SIERPNIA, PLAŻA NAD WISŁĄ
MAIN STAGE:

16:05 – 16:35 – KARTKY + EMES MILLIGAN

16:40 – 17:15 – KUBA KNAP

17:20 – 18:00 – ADI NOWAK + BARVINSKY

18:15 – 18:45 – BITWA FREESTYLOWA

19:00 – 19:45 – SOLAR + BETEO

19:50 – 20:30 – BONSON + KPSN + MATEK + KAMIL SARNICKI

20:35 – 21:15 – DWA SŁAWY

21:20 – 22:10 – BIAŁAS + BEDOES

22:15 – 22:55 – SARIUS

23:00 – 23:40 – KĘKĘ + HASE

23:45 – 00:30 – KALI

00:35 – 01:20 – PALUCH + SZPAKU

01:25 – 02:05 – ŻABSON

02:10 – 03:00 – O.S.T.R.

RED BULL MUSIC STAGE:

18:15 – 18:45 – PÓŁFINAŁ VII PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ

22:00 – 22:35 – MAŁE MIASTA

22:40 – 23:20 – PLK (FR)

23:25 – 00:00 – GEDZ

00:05 – 00:45 – WHITE 2115

00:50 – 01:30 – YOUNG SLASH (IT)

01:35 – 02:10 – PLANBE

02:15 – 03:00 – SARCAST

WORLDBOX MUSIC STAGE:

22:00 – 22:40 – KAMIL PIVOT

22:45 – 23:25 – GVERILLA

23:30 – 00:00 – ŃEMY

00:05 – 00:40 – TEABE

00:45 – 01:30 – WCK

01:35 – 02:15 – OXON

02:20 – 03:00 – WAC TOJA

SOBOTA, 4 SIERPNIA, PLAŻA NAD WISŁĄ
MAIN STAGE:

16:05 – 16:35 – RENO + OKOLICZNY ELEMENT

16:40 – 17:15 – MIELZKY

17:20 – 18:00 – W.E.N.A.

18:15 – 18:45 – BITWA FREESTYLOWA

19:00 – 19:40 – RASMENTALISM

19:45 – 20:25 – OTSOCHODZI

20:30 – 21:15 – JWP + JETLAGZ + SIWERS SHOWCASE

21:20 – 22:05 – TEN TYP MES + EMIL BLEF + LIVEBAND

22:10 – 23:00 – RETO + ŻABSON + BORIXON

23:05 – 23:50 – VNM + CYWINSKY + LIVEBAND

23:55 – 00:35 – PEZET + MAŁOLAT

00:40 – 01:20 – ALLTTA (US/FR)

01:25 – 02:10 – QUEBONAFIDE

02:15 – 03:00 – TEDE + ABEL

RED BULL MUSIC STAGE:

18:15 – 18:45 – FINAŁ VII PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ

22:00 – 22:40 – DEYS

22:45 – 23:20 – JAN-RAPOWANIE

23:25 – 00:00 – SMOLASTY

00:05 – 00:45 – GUZIOR

00:50 – 01:30 – PENX

01:35 – 02:15 – ERIPE + DELEKTA

02:20 – 03:00 – TE-TRIS

WORLDBOX MUSIC STAGE:

22:00 – 22:30 – ŁAGU + SKIP + ULA KONDRACIUK

22:35 – 23:05 – APP SENSI & DJ KEBS

23:10 – 23:45 – ZERO

23:50 – 00:30 – MOPS

00:35 – 01:15 – FROSTI REGE

01:40 – 02:15 – SZTOSS

02:20 – 03:00 – SZOPEEN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *