Skorup & JazBrothers z klipem do „Nie mieli farta”. Premiera płyty!

Na MaxFloRecTV pojawił się teledysk Skorupa & JazBrothers do utworu „Nie mieli farta”. Singiel z gośc. udziałem Masi to bezpośrednia zapowiedź albumu „Absolutna flauta”, który już dziś trafił do sprzedaży.


Numer „Nie mieli farta” Skorupa & JazBrothers ukazał się w przeddzień premiery 2. wspólnej płyty gliwiczan. Na zaproszenie udziału w nagraniach utworu pozytywnie odpowiedziała Masia. Wokalistka już kilkukrotnie współpracowała ze Skorupem przy okazji jego poprzednich krążków. Dźwięki gitarowe do numeru dodał natomiast Mateusz Szczypka. Dzisiejszej nowości towarzyszy wideoklip, za realizację którego odpowiedzialny jestKrzysztof Kruk. To już 5. wideoodsłona albumu „Absolutna flauta”. Wcześniej ukazały się teledyski do: „Wolnego ziomka”, „Akustyka”, „Piastów grodu” i „Słów”.

Dzisiaj (22.06) „Absolutna flauta” pojawi się w regularnej sprzedaży. Krążek dostępny jest w 2. wersjach – standardowej i deluxe. Wariant kolekcjonerski zawiera dodatkowąpłytę z instrumentalami „Absolutnej flauty” oraz alternatywną okładkę. Rozszerzona edycja płyty dostępna jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl.

2. po „Ludziach chmur” wspólny krążek Skorupa & JazBrothers zawiera 12 premierowych utworów. Wśród gości oprócz Masi usłyszymy: Kubę Knapa, Bas Tajpana, Gano, Biaka,Karo Glazer, Dominikę Majewską oraz liczne grono zaprzyjaźnionych instrumentalistów. Za gramofonami stanęli: DJ Hopbeat, DJ HWR i DJ Eprom. O nienaganne brzmienie płyty zadbał DJ Eprom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *