SOUND FORGE firmy MAGIX powraca

 

MAGIX Software wydaje największą aktualizację SOUND FORGE Pro od czasu wydania swojej pierwszej wersji co miało miejsce 25 lat temu. Jak zapewnia producent SOUND FORGE Pro 12 powraca z większą liczbą funkcji, z większą mocą przetwarzania oraz większą ilością narzędzi.

SOUND FORGE Pro pojawiło się na rynku w 1993 roku jako rewolucyjne narzędzie masteringowe, które zostało pozytywnie przyjęte przez takich inżynierów dźwięku jak: Ted Perlman, Paul Brown i Anthony Casuccio.

W 2016 roku SOUND FORGE zostało nabyte przez firmę SONY co spowodowało powstanie nowej linii produktów wydając np. SOUND FORGE Audio Studio 12 i SOUND FORGE Pro Mac 3. Teraz przyszedł czas na SOUND FORGE Pro 12.

SOUND FORGE Pro 12, jak podaje producent, zostało rozszerzone o nowe zaawansowane funkcję masteringowe,  oprogramowanie jest w architekturze 64 bitowej oraz wzbogacone o duży zestaw dodatkowych wtyczek VST3. Formaty DSD są obsługiwane i pozwalają na import i eksport plików audio w optymalnej jakości.

W nowej wersji dodano także cztery narzędzia z wysokiej jakości oprogramowania nadawczego MAGIX SEQUOIA. Narzędzie Wave Hammer 2.0 oferuje opcje automatycznego masteringu, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę nad dźwiękiem. Funkcje DeHisser, DeClicker / DeCrackler i DeClipper zapewniają bogate możliwości.

SOUND FORGE Pro 12 Suite został również wyposażony w innowacyjne narzędzie do analizy spektrum SPECTRALAYERS Pro 5. Narzędzie to przedstawia użytkownikowi pełną spektralną wizualizację dźwięku i pozwala na ukształtowanie każdego aspektu nagrania w oszałamiającym środowisku graficznym. Pakiet zawiera również wysokiej jakości wtyczki, takie jak iZotopes RX Elements i Ozone 8 Elements.

Właściciel produktu Thomas Wolf o SOUND FORGE Pro 12:

„Wszystkie ulepszenia SOUND FORGE Pro 12 opierają się na opiniach naszych użytkowników. Całkowicie skupiliśmy się na ich prośbach. Ogólna wydajność SOUND FORGE Pro została znacznie zwiększona dzięki przeniesieniu oprogramowania na platformę 64-bitową, a nowa obsługa VST3 zapewnia dostęp do ogromnej różnorodności efektów wtyczek. Dodaliśmy także wiele profesjonalnych wtyczek i funkcji, ale oprogramowanie zachowuje intuicyjny przepływ pracy. Jesteśmy przekonani, że SOUND FORGE Pro 12 z okazji 25-lecia firmy wyznacza nowy standard dla profesjonalnej produkcji audio. „

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *