Step Records z trzema milionami subskrypcji na YouTube!

 

Kanał Step Records na YouTube przekroczył magiczną barierę 3 milionów subskrypcji! Tym samym wytwórnia może pochwalić się najbardziej popularnym kanałem o tematyce muzycznej w Polsce.

 

Od hitowych wówczas singli Fabuły i Chady, przez kultowe utwory Włodiego, porywające kompozycje Pawbeatsa i eksplozję popularności ZBUKA, aż po erę szalonego Gangu Albanii, kanał Step Records od ponad 10 lat zapewnia fanom rapu muzykę trafiającą w wiele odmiennych gustów. To właśnie na kanale Step Records pojawiły się takie single jak „Wodospady” Popka i Matheo, „Euforia” Pawbeatsa i Quebonafide, „Żyć aż do bólu” Chady, „Młoda krew” ZBUKA czy „Hipotermia” Zeusa. Wszystkie utwory zamieszczone na kanale wyświetlono już łącznie ponad 2 700 000 000 razy!

Jak mówi sam Paweł Krok, założyciel wytwórni:

Te 3 miliony subskrypcji to efekt wieloletniej, wytężonej pracy całego naszego zespołu. Od początku naszych działań przyświeca nam cel tworzenia i rozwoju polskiego rynku rapowego. To naprawdę świetna sprawa, że udało nam się zajść tak daleko, a bez wątpienia jeszcze wiele przed nami. Dziękujemy każdemu artyście, który dołożył swoją cegiełkę do tego sukcesu, a przede wszystkim śp. Tomkowi Chadzie, który w największym stopniu przyczynił się do rozwoju naszego kanału i całego Step Records. Ogromne dzięki dla fanów rapu w kraju i za granicą, którzy tak chętnie sprawdzają muzykę wypuszczaną przez nasz label. Chcielibyśmy także bardzo podziękować naszym wszystkim współpracownikom i pracownikom – ludziom, których nazwiska i ksywy nie są szerzej znane, a bez których zaangażowania i bardzo często ciężkiej pracy, nie zawsze widocznej gołym okiem, nie udałoby się tego wszystkiego zbudować.

Portal beatbattle.pl gratuluje oraz życzy kolejnych sukcesów!!! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *