Teledyski: „Szansa” i „Naprawdę” – Klarenz i Mario Kontrargument (jako Ghettopop)

 

Niedawno w sieci ukazały się dwa teledyski od duetu Ghettopop, tj. Klarenz Mario Kontrargument. „Szansa” oraz „Naprawdę” – z gościnnym udziałem Kariana Poldie Malorie – promują nadchodzące wydawnictwo, zatytułowane „Ghettopop„. Premiera albumu zapowiadana jest na 30.11.2019 r., a od kilku tygodni album można zamawiać w preorderze.

 

Ghettopop współtworzą Klarenz Mario Kontrargument. Pierwszy z nich to wywodzący się z Bydgoszczy MC i producent, który dał się światu poznać jako Młody Wilk Popkillera w 2015 roku. Ponadto autor docenionej przez krytyków płyty „Poza„, w wielu podsumowaniach typowanej do tytułu najlepszego albumu ubiegłego roku.

Mario Kontrargument to uznany na scenie producent, który od dawna już współpracuje właściwie z jej czołówką. Wśród raperów, z którymi współpracował, należy wymienić takich jak PejaBonsonVNMSolarRogal DDLKobik czy Eripe wraz z całą PatokalipsąGhettopop to kolektyw dwóch przyjaciół, który charakteryzuje przede wszystkim chemia. Nie tylko w studio. Nic więc dziwnego, że oba utwory urzekają już od pierwszych taktów. „Szansa„, której bliżej jest do współczesnej stylistyki (a przynajmniej przez pryzmat podziału rytmicznego) to swego rodzaju hołd dla kultowego nagrania Fenomenu.

Klarenz celnie punktuje scenę i kilka zakulisowych historii; próbuje zasugerować, że nie pasuje ze swoimi wartościami do zepsutego otoczenia, a przy tym robi to w swoim unikatowym stylu, o technice – mówiąc delikatnie – nie zapominając. W „Naprawdę” duet jest wspierany przez Kariana Poldie Malorie. To utwór o osobistym wydźwięku, szczery i naładowany emocjami – jak już się wybebeszać to właśnie w ten sposób! Mario Kontrargument zadbał o taką warstwę muzyczną, która – w połączeniu z tekstami – sprawia, że słuchacz natychmiast popadnie w melancholijne tony i znajdzie czas na refleksje.

Single promują album „Ghettopop„. Jego premiera przypada na 31.11.2019 r., ale już teraz można go zamówić w preorderze. Album dotychczas promowały wideoklipy: „CHILL PILL„, „Po północy” i „Le Papier„. „Szansa” pobudza apetyt na to wydawnictwo, a „Naprawdę” go tylko zaostrza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *