VNM/B.Melo – Tresz Tok feat. Michał Lange

Przedstawiamy video nakręcone do utworu „Tresz Tok” z gościnnym udziałem Michała Lange. Jest to pierwszy z singli promujących wydawnictwo „Trailblazer”, czyli EP stworzone przez VNM-a i trójmiejskiego producenta B.Melo. Płyta będzie wydana w wersji limitowanej i dostępna wyłącznie w internetowym sklepie wytwórni www.denekstbest.com oraz na serwisach streamingowych już od 15 grudnia.

 

Autorem obrazu jest młody polski reżyser – Tarniu. VNM/B.Melo – Trailblazer EP: Koncepcyjna produkcja materiału nie pozwala się skategoryzować – umyślnie przesterowane bębny z basem w połączeniu z rytmiczno-agresywną nawijką i artystycznie zdegradowaną jakościowo instrumentacją przełamywane są przez pełne harmonii wokalne refreny gości w każdym utworze. Gospodarze stawiając na swoje muzyczne korzenie odświeżone poprzez najnowsze rozwiązania techniczne jednocześnie nie ograniczają odpowiednio wyselekcjonowanych wykonawców, którzy zostali zaproszeni do współtworzenia niezwykle ciekawego stylistycznie projektu.

Kilka słów od VNM’a:

„Rok temu dogadaliśmy się z B.Melo, że zrobimy EPkę, po jakimś czasie wjechał pomysł na vibe całości – robimy przesterowane bębny, przesterowane basy, degradujemy jakościowo instrumentarium i na tym kładziemy agresywny wokal na front, to wszystko natomiast przełamane będzie gościnnym udziałem wokalisty/wokalistki w KAŻDYM traku. Gościnnie na materiale udzielili się Gedz, Michał Lange z Sarcastu, Jarecki, Tomson z Afromental, PlanBe, SHY oraz Sztoss. Wszystko to o czym wspomniałem łączy muzycznie te numery, za to w tematyce pozwoliliśmy sobie na dowolność, nie ma dwóch numerów podobnych do siebie w tej kwestii mimo, że muzycznie całość ma spójny klimat, czym mega się jaramy. Nie było jeszcze takiego projektu w polskim rapie, stąd tytuł EPki „Trailblazer”, czyli po prostu przecieracz szlaków (artefakt widoczny na okładce powinien być teraz zrozumiały). W weekend założę na fb grupę tematyczną i będę dzielił się z zainteresowanymi szczegółami powstawania tego projektu, a teraz przypomnę, że wczoraj opublikowaliśmy na YT pierwszy singiel z tego wydawnictwa pt. Tresz Tok z gościnnym udziałem Michała Lange z Sarcastu oraz uruchomiliśmy preorder tej limitowanej EPki dostępnej tylko na sklepie mojego labelu De Nekst Best. Wszystkie egzemplarze zamówione przed 9 grudnia (premiera 15 grudnia) będą podpisane przeze mnie i B.Melo – pierwszy raz w życiu zrobiłem EPkę i pomyślałem, że również pierwszy raz w życiu zrobię opcję z podpisywaniem, that’ll be fun 😀 Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru!”

Źródło: YouTube, Facebook.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *