III edycje Beat Battle wygrywa: WITS i SIOŁA!!!!

Zwycięzcą trzeciego konkursu dla beatmakerów organizowanego przez portal www.beatbattle.pl oraz agencję Go Ahead został WITS ex aequo z SIOŁA.

Z uwagi na wysoki poziom konkursu wraz z agencją Go Ahead postanowiliśmy nagrodzić dwóch beatmakerów.  Dziękujemy wszystkim za udział!!!

III edycja Beat Battle jest powiązana z wrześniowym koncertem DJ Premiera w Warszawie (15.09.2015 Klub Proxima), którego organizatorem jest agencja Go Ahead.

Uznawany za jednego z najlepszych producentów hip-hopowych w historii DJ Premier zagra przed polską publicznością set składający się głównie z piosenek formacji Gang Starr. Nie zabraknie także innych mniej lub bardziej znanych produkcji amerykańskiego artysty , który współpracował również z muzykami jazzowymi (Branford Marsalis), gwiazdami pop (Christina Aguilera), czy piosenkarzami soul, pokroju D’Angelo! Jak dotąd występy połowy duetu Gang Starr na obecnej trasie są znakomicie przyjmowane przez media i publiczność – do Polski DJ Premier przyjedzie z Amsterdamu i zagra tu przedostatni koncert trasy, więc z pewnością będziemy świadkami wspaniałego, różnorodnego muzycznie show.

Na supporcie zobaczyć będzie można B.R.O., jednego z najzdolniejszych polskich raperów młodego pokolenia, a o atmosferę w klubie zadba DJ Danek, który miał już okazję występować m.in. przed A$APem Rocky.

Bilety na koncert nadal dostępne są na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, a także w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Będzie je można również kupić bezpośrednio przed koncertem w Proximie.

Bit: Wits
Sample: Lee Oskar’a – Our Road
DJ Premier: Jeru The Damaja „Ain’t The Devil Happy”

Bit: Sioła
Sample: Allen Toussaint – Go Back Home
DJ Premier: Jay-Z – D’Evils

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *