Jan-rapowanie & NOCNY – Plansze – okładka nowego albumu!

„Plansze” to drugi album Jana-rapowanie i Nocnego, który będzie pierwszym krążkiem wydanym przez SBM Label w 2019 roku. Poznaliśmy pierwsze szczegóły projektu.

Na oficjalbym profilu wytwórni możemy przeczytać: Z dumą prezentujemy Wam okładkę pierwszego albumu, który ukaże się nakaładem SBM Label w 2019 roku. Całą poligrafię i oprawę wizualną płyty „Plansze” duetu Jan-rapowanie & NOCNY przygotował laureat Arena Design Awards 2019 – Michał Loba. „Plansze” to „opowieść dwudziestolatka,  który widzi, czuje i stara się przeżyć swoją młodość najbardziej, jak to tylko możliwe”. To spójny, ale różnorodny materiał, który przeciągnie Was po wielkomiejskich klubach, zostawiając po sobie coś więcej niż kaca. Nie jest to relacja z imprezy, a raczej wyniesiona z niej refleksja – Kogo można tam spotkać? Czego tam szukamy? Co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, a kryje się głębiej?

„Plansze” pozwalają nam spojrzeć na świat oczami wychowanków wielkich miast, żyjących w ich tempie, korzystających z ich możliwości i uroków. Muzycznie NOCNY prowadzi nas w rejony dotąd nieodkryte dla polskiego rapu, destylując własny styl z muzyki, która ukształtowała jego gust wiele lat temu. Dwa światy obu autorów zderzają się tutaj tworząc coś nowego i własnego. 

Życie to dla autorów gra, przechodzenie kolejnych etapów, wykonywanie ruchów na tytułowych „Planszach”. Niebawem przekonacie się, że te plansze mogą wydać się Wam znajome. Już jutro ukaże się kolejny klip promujący nowy projekt Janka i Nocnego, a na sbmstore.pl rozpocznie się przedsprzedaż limitowanego wydania deluxe, wzbogaconego zarówno w zawartości muzycznej jak i estetycznej. Sklepowa premiera krążka odbędzie się 15 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *