BEATMAKER II.22: SyxontheBEATZ

 

SyXontheBeatz to producent, którego wyróżniamy spośród osób, które zamieściły bity na sprzedaż w ostatnim poście „Bity na sprzedaż”.

Standardowo zadaliśmy, kilka pytań (krótko o sobie, na czym pracujesz? dotychczasowe osiągnięcia? itp).

Pochodzacy z Augustowa Syxonthebeatz zaczął swoją przygodę z Hip hopem jako nastolatek . W 2000r. wraz z gronem przyjaciół stworzyli grupę MSO (MimoSprzecznychOpinii) gdzie pod ksywka Siekierson nagrał kilka utworów jako mc, niestety grupa nigdy nie wypuściła swoich produkcji na światło dzienne, a ich twórczość uległa zniszczeniu.
Po krótkim czasie Syxon założył rodzinę i w 2007 roku wyjechał z kraju. Chcąc kontynuować swoją twórczość u boku rodzinnego życia zaczął tworzyć bity. Natchniony produkcjami beatmakerów między innymi jak J Dilla, 9thwonder, Marco Polo, Apollo Brown nabył w 2016 roku swoje pierwsze mpc. Od tego czasu przy coraz większym zagłębianiu się w produkcję nabywał coraz więcej inspiracji w tym co robi .
Mieszkający w Londynie beatmaker brał udział w wielu  bitwach/challangach (Thepadbank, TheProducersCorner, thesoulcouncil itp.) gdzie nawiązał wiele kontaktów z artystami z różnych zakątków świata z którymi również podejmował współprace. Wraz z StrangeGraz (mc z Austrii) wydał wspólnie EP pt. „Traumbilder”
.
Produkcję jego również docenili Beni-Hana (Snowgoons) ,Xidus Pain, A+(Ayeplus),EWP crew  oraz wielu innych wykonawców z którymi utrzymuje współpracę do dnia dzisiejszego. Pracujący na MPC Studio i Machine  studio jest w trakcie tworzenia  swojego pierwszego producenckiego projektu.

 

 

KOMENTARZE

AR

This is my dude! We met through SoundCloud and have been rocking ever since. He always gives encouragement, always gives great feedback and has a very good ear for production. He has hit me off with some bangers. Great spotlight!

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *